Lindt Lindor Double Chocolate, 100 g
Dupla élvezet kényeztetéshez
2.180 Ft
(21.800 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tejcsokoládé és sötét töltelék
- Lágyan olvadó és intenzív
- Egyedül vagy megosztva
Leírás
Lindor tejcsokoládé, lágyan olvadó étcsokoládé töltelékkel - a Double Chocolate az ellentéteket egyesíti egy ellenállhatatlan alkotásban! Tökéletes egyedül elfogyasztva és ajándékozáshoz is.
Összetevők
cukor, növényi zsír (kókuszdió, pálmamag), kakaómassza, kakaóvaj, teljes tej por, sovány tej por, zsírszegény kakaópor, laktóz, tiszta vajzsír, szójalecitin[1], árpamaláta kivonat, természetes aroma, só, aroma, vaníliarúd por
- emulgeálószer
Mogyorót és egyéb dióféléket tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2604 / 622 kj / kcal |
| zsír | 48 g |
| ebből telített zsírsavak | 35 g |
| szénhidrát | 40 g |
| ebből cukor | 38 g |
| fehérje | 5,4 g |
| só | 0,16 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Ausztria, www.lindt.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lindt Lindor Double Chocolate
| 5 csillag | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
3 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék