Lindt Arany nyuszi - Mogyorókrémes crisp töltelékkel, 80 g
Ropogós húsvéti finomság
2.760 Ft
(34.500 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Finom alpesi teljes tejbevonat
- Bársonyos mogyorókrémes töltelék
- Extra crisp darabkákkal
Hasonló termékek
Leírás
Fedezze fel a Lindt Arany nyuszi teljesen új, mogyorós oldalát! Nemcsak a klasszikus alpesi tejcsokoládét, hanem egy igazi textúrális kalandot is megtapasztalhat a bársonyos mogyorókrémes töltelékkel. A benne rejlő ropogós crisp darabkák minden egyes falatnál tökéletes ropogást biztosítanak, ami remekül harmonizál a finom olvadó textúrával.
| Cikkszám: | LS-638848 |
|---|---|
| Tartalom: | 80 g |
| EAN: | 4000539638848 |
| Gyártói szám: | 638848 |
| Márkák: | Lindt |
| Nyomokban tartalmazhat: | H - diófélék |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
cukor, kakaóvaj, teljes tej por, 10 % mogyoró, kakaómassza, laktóz, sovány tej por, rizs, tiszta vajzsír, emulgeálószer (szójalecitin), búzacsíra, búzakeményítő, árpamaláta kivonat, aroma, só
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2332 / 557 kj / kcal |
| zsír | 33 g |
| ebből telített zsírsavak | 16 g |
| szénhidrát | 57 g |
| ebből cukor | 53 g |
| fehérje | 6,8 g |
| só | 0,19 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Ausztria, www.lindt.at |
|---|
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lindt Arany nyuszi - Mogyorókrémes crisp töltelékkel
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék