Kölln Dió és krokant zab müzli, 500 g
Ropogós, diós, ellenállhatatlan!
1.500 Ft
(3.000 Ft / kg, 18% áfával
-
Kölln
Gyümölcsös zab müzli - hozzáadott cukor NÉLKÜL
Gyümölcsös kezdés természetes édességgel
1.500 Ft(3.000 Ft / kg) -
Kölln
Dió és krokant zab müzli
Ropogós, diós, ellenállhatatlan!
1.500 Ft(3.000 Ft / kg) -
Kölln
Bircher gyümölcsös zab müzli - finom
Klasszikus, krémes, gyümölcsös finomság
1.500 Ft(3.000 Ft / kg) -
Kölln
Bogyós - almás zab müzli
Tiszta gyümölcserő a müzliben
1.500 Ft(3.750 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- 78% teljes kiőrlésű gabona
- Valódi finomság
- B1-vitamin és magnézium
Hasonló termékek
Leírás
Több dió, több szeretet: ez a müzli a kesudió, a pekándió, a mogyoró- és mandula-krokant ropogósságát, valamint különféle magokat ötvöz. A 78% teljes kiőrlésű gabonával és értékes ásványi anyagokkal az ízek és tápanyagok tökéletes keveréke. Ideális a kedvenc diós reggelihez!
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1700 / 406 kj / kcal |
| zsír | 13 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,8 g |
| szénhidrát | 57 g |
| ebből cukor | 7,7 g |
| ballasztanyag | 8,4 g |
| fehérje | 12 g |
| só | 0,1 g |
Összetevők
67 % teljes kiőrlésű zabpehely, dió keverék (kesudió darabok, 2 % pekándió, reszelt mandula), 6 % teljes kiőrlésű zabliszt, 5 % teljes kiőrlésű búzapehely, napraforgómag, cukor, 2 % tökmag, karamellszirup, stiftelt mandula, apróra vágott mogyoróhéj, búzaliszt, árpamaláta kivonat, kukoricakeményítő, dextróz, só
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Peter Kölln GmbH & Co. KGaA, Westerstraße 22-24, 25336, Elmshorn, Németország, kontakt@peterkoelln.de, www.koelln.de/pages/impressum |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kölln Dió és krokant zab müzli
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék