Kinder Kinder Mix tasak, Húsvét 2025, 199 g
Színes Kinder csokoládé különlegességek
4.340 Ft
(21.809 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 10 x Kinder csokoládé
- Harry Milky Caramel nyuszi
- Duplo, Bueno, Hanuta és még sok más
Hasonló termékek
Leírás
Kinder Mix tasak, Húsvét 2025
| Cikkszám: | TG-3690088 |
|---|---|
| Tartalom: | 199 g |
| EAN: | 8000500429044 |
| Gyártói szám: | 3690088 |
| Márkák: | Kinder |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Húsvéti nyuszi - Milky Caramel
cukor, 17,5 % sovány tej por, növényi zsírok (pálma, shea), 11 % kakaóvaj, 9 % teljes tej por, tiszta vajzsír, 1 % tejkaramell (sovány tej por, édes savópor, cukor, tiszta vajzsír, vanília aroma), kakaómassza, emulgeálószer (szójalecitin), só, aroma
Tronky
cukor, 19 % mogyoró, búzaliszt, növényi zsírok (pálma, shea), édes savópor, alacsony zsírtartalmú kakaó, sovány tej por, kakaóvaj, kakaómassza, teljes tej por, emulgeálószer (szójalecitin), tiszta vajzsír, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát, ammónium-karbonát), só, aroma
Duplo
49,5 % tejcsokoládé (cukor, kakaóvaj, teljes tej por, kakaómassza, emulgeálószer (szójalecitin)), vanillin, cukor, növényi zsírok (pálma, shea), búzaliszt, 5,5 % mogyoró, alacsony zsírtartalmú kakaó, édes savópor, emulgeálószer (szójalecitin), búzakeményítő, só, vanillin, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát)
Hanuta Mini
cukor, növényi zsírok (pálma, shea), 13,5 % mogyoró, 12 % búzaliszt, édes savópor, alacsony zsírtartalmú kakaó, tejcsokoládé (cukor, teljes tej por, kakaóvaj, kakaómassza, emulgeálószer (szójalecitin)), vanillin, sovány tej por, tiszta vajzsír, só, félkeserű csokoládé (cukor, kakaómassza, kakaóvaj, emulgeálószer (szójalecitin)), vanillin, aroma, emulgeálószer (szójalecitin), szőlőcukor, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), vanillin
Bueno Mini
31 % tejcsokoládé (cukor, kakaóvaj, kakaómassza, sovány tej por, tiszta vajzsír, emulgeálószer (szójalecitin)), vanillin, cukor, pálmaolaj, búzaliszt, 10,8 % mogyoró, 8,5 % sovány tej por, 5,5 % teljes tej por, 2 % félkeserű csokoládé (cukor, kakaómassza, kakaóvaj, emulgeálószer (szójalecitin)), vanillin, alacsony zsírtartalmú kakaó, emulgeálószer (szójalecitin), térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), só, vanillin
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2307 / 551 kj / kcal |
| zsír | 31,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 22,2 g |
| szénhidrát | 56 g |
| ebből cukor | 41,2 g |
| fehérje | 8,6 g |
| só | 0,43 g |
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kinder Mix tasak, Húsvét 2025
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.150 termék