Haribo Tropifrutti, 175 g

Trópusi, gyümölcsös, jó

875 Ft 980 Ft -11%

(5.000 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 175 g

Raktáron ettől: október 16.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 19., hétfő-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Színes, gyümölcsös gumicukor
  • Puha állag
  • Egzotikus ízek

Gyakran együtt vásárolt a Haribo Savanyú sült krumpli, 100 g termékkel

Haribo Tropifrutti, 175 g 875 Ft (5.000 Ft / kg)
Haribo Savanyú sült krumpli, 100 g 504 Ft (5.040 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.379 Ft
Leírás

A puha Tropifrutti gyümölcsös gumicukrok egzotikus ízekből állnak - például mangó, passiógyümölcs vagy kiwi. A vidám, színes gumicukrok formája, például kis banán, mandarin szeletek és pálmafák, boldog, nyári érzéseket ébresztenek.

Cikkszám: TG-3741063
Tartalom: 175 g
EAN: 4001686322963
Gyártói szám: 3741063
Márkák: Haribo
Eredet: Németország
Nyomokban tartalmazhat: A - glutén, G - tej
Tárolási útmutató: Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó, Hűvös és száraz helyen tárolandó
Összetevők

cukor, glükózszirup, víz, zselatin, savanyítószer (citromsav), napraforgóolaj, gyümölcs és növényi koncentrátumok (pórsáfrány, Spirulina, alma, sárgarépa, áfonya, bodzabogyó, fekete ribizli, narancs, kivi, citrom, arónia, mangó, szőlő, passiógyümölcs), aroma (bodzabogyó kivonat), fényezőanyag (méhviasz fehér, méhviasz sárga), karamellszirup

Nyomokban TEJET és BÚZÁT tartalmazhat.

Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1461 / 349 kj / kcal
zsír 0,5 g
  ebből telített zsírsavak 0,1 g
szénhidrát 82 g
  ebből cukor 63 g
fehérje 4,5 g
só 0,03 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: HARIBO Austria GmbH & Co. KG, Industriezeile 68, 4020, Linz, Ausztria, www.haribo.com/de-at

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Haribo Tropifrutti

4 vásárlói vélemény más nyelven

4,9 az 5 csillagból
5 csillag
5 (83%)
4 csillag
1 (16%)
3 csillag
0 (0%)
2 csillag
0 (0%)
1 csillag
0 (0%)

6 értékelés

Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 4 vásárlói vélemény más nyelven.


Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder