Fűszerkeverék forró italokhoz

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Forró italok: 29 termék

Sonnentor Aladdin kávéfűszere bio

Sonnentor Aladdin kávéfűszere bio, 35 g

  • Erőteljes, citromos jegyek
  • Friss-keleti fűszer
  • Sokoldalúan felhasználható
1.950 Ft (55.714 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ehrenwort Bio Golden Sun Kurkuma Latte

Ehrenwort Bio Golden Sun Kurkuma Latte, 42 g

  • Arany-sárga szín
  • Fűszeres íz
  • Ceyloni fahéjjal és gyömbérporral
2.180 Ft (51.905 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sonnentor Kurkuma-Latte Vanília Bio

Sonnentor Kurkuma-​Latte Vanília Bio, Csomag, 60 g

  • Édeskés vaníliás
  • Sárga-narancs színű por
  • Egyszerű elkészítés
2.410 Ft (40.167 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

KOTÁNYI Csokoládé Varázs

KOTÁNYI Csokoládé Varázs, 62 g

  • Kávékhoz és desszertekhez
  • Finomításhoz és díszítéshez
  • Eldobható (nem újratölthető) malom
1.770 Ft (28.548 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Ankerkraut Forralt bor fűszerkeverék

Ankerkraut Forralt bor fűszerkeverék, 60 g

  • Egyszerű elkészítés
  • Mindig sikerül
  • Finom fűszer
2.630 Ft (43.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

English Tea Shop Bio Karácsonyfa

English Tea Shop Bio Karácsonyfa, 1 piramisfilter (2 g)

  • Longdrink fűszerkeverék
  • Gyümölcsös, bogyós jegyek
  • Praktikus piramisfilterben
450 Ft (225.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

KOTÁNYI Forralt bor

KOTÁNYI Forralt bor, 37 g

  • Aromás, vörös és fehér borokhoz
  • Fahéjjal, vaníliával, szegfűszeggel és gyömbérrel
1.320 Ft (35.676 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Stay Spiced! Arab kávéfűszer

Stay Spiced! Arab kávéfűszer, 70 g

  • Bourbon vaníliaval
  • Ideális édességekhez és desszertekhez
  • Vadételek, kacsa, lúd és bárány ízesítésére
5.220 Ft (74.571 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Wiberg Forralt bor/almás rétes

Wiberg Forralt bor/almás rétes, 1.030 g

  • Italokhoz és ételekhez
  • Vaníliával, szegfűszeggel és naranccal
  • A vörös káposzta finomításához
6.200 Ft (6.019 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sonnentor Kurkuma-Latte Gyömbér Bio

Sonnentor Kurkuma-​Latte Gyömbér Bio, Csomag, 60 g

  • Ősi ájurvédikus tanításból
  • Különleges összetevők
  • Jóleső fűszeres ital
2.410 Ft (40.167 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Classic Ayurveda Coffee Dream fűszerkeverék Bio

Classic Ayurveda Coffee Dream fűszerkeverék Bio, 70 g

  • Finomítja a kávét
  • Kardamommal és fahéjjal
  • Udo Schneider által összeállítva
3.420 Ft (48.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sonnentor Chai Csók fűszer Bio

Sonnentor Chai Csók fűszer Bio, csomag, 70 g

  • Tejhabokhoz és desszertekhez
  • Keleti aroma
  • Dekorációhoz
1.390 Ft (19.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

English Tea Shop Bio Mikulás

English Tea Shop Bio Mikulás, 1 piramisfilter (2 g)

  • Fűszeres-gyümölcsös aroma
  • 0,75 l vörös- vagy fehérborhoz
  • Fahéjjal, citrushéjjal és hibiszkusszal
450 Ft (225.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

English Tea Shop Bio Pingvin

English Tea Shop Bio Pingvin, 1 piramisfilter (2 g)

  • Fűszerkeverék piramisfilterben
  • Alma és narancs íz
  • Aranyos motívum
450 Ft (225.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Österreichische Bergkräuter 7-Törpe Gyerek Punch

Österreichische Bergkräuter 7-​Törpe Gyerek Punch, 35 g

  • Teljes íz
  • Gyümölcsös-piros
1.920 Ft (54.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ConFusion Bio Arany Tej

ConFusion Bio Arany Tej, 60 g

  • Szuperétel-ital
  • Édes-fűszeres íz
2.630 Ft (43.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

KOTÁNYI Puncs fűszerkeverék

KOTÁNYI Puncs fűszerkeverék, 12 g

  • Csodálatosan fűszeres
  • Tipikus összetevők
1.320 Ft (110.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ankerkraut Golden Milk

Ankerkraut Golden Milk, 75 g

  • Keverje meleg tejhez
  • Keleties aroma
  • Kurkumával
2.630 Ft (35.067 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ankerkraut Fehér forralt bor fűszerkeverék

Ankerkraut Fehér forralt bor fűszerkeverék, 55 g

  • Gyorsan és egyszerűen elkészíthető
  • Fahéjjal, almával és naranccsal
  • Aromás íz
2.410 Ft (43.818 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ehrenwort BIO Halloween Pumpkin Spice Latte

Ehrenwort BIO Halloween Pumpkin Spice Latte, 35 g

  • Fűszeres-felmelegítő élvezet
  • Azonnal kész
  • Vicces halloween-i kivitelben
2.180 Ft (62.286 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Österreichische Bergkräuter Bio Gyógynövények svédkeserűhöz

Österreichische Bergkräuter Bio Gyógynövények svédkeserűhöz, 90 g

  • Számos gyógynövény
  • Ürüm, csalán és sok más
  • Könnyen elkészíthető
4.360 Ft (48.444 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

KOTÁNYI My Coffee Spice - Salted Caramel

KOTÁNYI My Coffee Spice -​ Salted Caramel, 65 g

  • Bármilyen kávéhoz vagy forró italhoz
  • Desszertekhez is használható
  • Finom karamella íz
1.770 Ft (27.231 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream

KOTÁNYI My Coffee Spice – Cinnamon Dream, 52 g

  • Finom fahéj íz
  • Édesítésre
  • Desszertekhez is kiváló
1.770 Ft (34.038 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

KOTÁNYI My Coffee Spice - Cacao Kiss

KOTÁNYI My Coffee Spice -​ Cacao Kiss, 62 g

  • Csokoládés finomság
  • Ízletes csokoládédarabokkal
  • Desszertek finomítására is alkalmas
1.770 Ft (28.548 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

KOTÁNYI My Coffee Spice – Chai Moment

KOTÁNYI My Coffee Spice – Chai Moment, 50 g

  • Finom fűszerekkel
  • A Kelet ízeit idézi
  • Kiváló minden forró italhoz vagy desszerthez
1.770 Ft (35.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Ehrenwort BIO Gaugau kakaófűszer

Ehrenwort BIO Gaugau kakaófűszer, 60 g

  • Kiváló minőségű perui BIO kakaóporral
  • Ideális aromás forró italként
  • Felmelegítő keverék
2.180 Ft (36.333 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Herbaria Bio Hot Apple Cider

Herbaria Bio Hot Apple Cider, 90 g

  • 100%-ban kiváló bio minőség
  • Neves séfek alkották
  • Tökéletes puncsokhoz és koktélokhoz
4.360 Ft (48.444 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 19.

Herbaria Bio Oh Du Fröhliche

Herbaria Bio Oh Du Fröhliche, 60 g

  • 100%-ban válogatott bio minőség
  • Sokoldalúan felhasználható puncshoz, teához és bóléhoz
  • Fahéjjal, narancshéjjal és szegfűborssal
3.910 Ft (65.167 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 19.

Ehrenwort BIO Forralt bor fűszerkeverék

Ehrenwort BIO Forralt bor fűszerkeverék, 33 g

  • A téli évszakra
  • Erőteljes és édes aroma
  • Ceyloni fahéjjal
2.180 Ft (66.061 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető