English Tea Shop - Gyümölcs tea

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Tea Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Gyümölcs tea: 5 termék

English Tea Shop Bio Szuper bogyók

English Tea Shop Bio Szuper bogyók, 20 teafilter

  • Bogyók és menta rooiboson
  • Forrón és jegesen is finom
  • Műanyagmentes csomagolás
1.585 Ft 1.770 Ft (35.222 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 22.

English Tea Shop Bio Hóember: Félix hópehely

English Tea Shop Bio Hóember: Félix hópehely, 2 g

  • Robusztus teapiramis
  • Rooibos bogyókkal és fodormentával
  • Ideális ajándékként és dekorációként
368 Ft 410 Ft (184.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

English Tea Shop Bio Mikulás nagypapa

English Tea Shop Bio Mikulás nagypapa, 1 piramisfilter (2 g)

  • Hibiszkusz, csipkebogyó és alma
  • Fahéjjal és mentával
  • Édes ajándékötlet
402 Ft 450 Ft (201.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

English Tea Shop Bio Szorgalmas karácsonyi manó

English Tea Shop Bio Szorgalmas karácsonyi manó, 1 piramisfilter (2 g)

  • Hibiszkusszal, ananásszal és citromfűvel
  • Egzotikus-gyümölcsös íz
  • Édes karton figura
402 Ft 450 Ft (201.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

English Tea Shop Youthful Me, BIO Wellness tea

English Tea Shop Youthful Me, BIO Wellness tea, 20 teafilter

  • Bogyós gyümölcsökkel, csipkebogyóval és hibiszkusszal
  • Válogatott bio összetevők
  • Műanyagmentes csomagolás
1.585 Ft 1.770 Ft (52.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.