Pácolt és passzírozott paradicsom

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Paradicsom: 1 - 30 a/az 50 termékből

Il pomodoro più buono San Marzano paradicsom - 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano paradicsom -​ 'Vintage', 400 g

  • Egész és hámozott
  • Éretten betakarítva
  • Olaszországból
1.383 Ft 1.540 Ft (3.458 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio paradicsom darabok - Konzervdobozban

Alnatura Bio paradicsom darabok -​ Konzervdobozban, 400 g

  • Szószokhoz, pizzákhoz és levesekhez
  • Frissen betakarított feldolgozás
  • Hámozva és apróra vágva
617 Ft 690 Ft (1.543 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Il pomodoro più buono Marzanella paradicsom, egész és hámozott

Il pomodoro più buono Marzanella paradicsom, egész és hámozott, 400 g

  • Sárga gyümölcshús
  • Enyhe, aromás és édeskés
  • Finom tésztaszószokhoz
1.552 Ft 1.730 Ft (3.880 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Il pomodoro più buono San Marzano paradicsom OEM - Hámozott

Il pomodoro più buono San Marzano paradicsom OEM -​ Hámozott, 400 g

  • Egész gyümölcs
  • Eredetiség az Agro Sarnese Nocerino régióból
  • A legjobb sugo-összetevő
1.552 Ft 1.730 Ft (3.880 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio paradicsomdarabok - Fűszernövények

Alnatura Bio paradicsomdarabok -​ Fűszernövények, 240 g

  • Bazsalikomos és oregánós jegyek
  • Tipikus mediterrán aromák
  • Mindenféle főzési ötlethez
617 Ft 690 Ft (2.571 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Szárított paradicsom olívaolajban, lágy-fűszeres

Rapunzel Bio Szárított paradicsom olívaolajban, lágy-​fűszeres, 275 g

  • Napon szárított
  • Fűszerezéshez és finomításhoz
  • Sóval és rozmaringgal
3.141 Ft 3.500 Ft (11.422 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Passzírozott San Marzano paradicsom - 'Vintage'

Il pomodoro più buono Passzírozott San Marzano paradicsom -​ 'Vintage', 720 ml

  • Aromás és gyümölcsös
  • Érett gyümölcsből
  • Zöldséglevesek alapja
2.330 Ft 2.590 Ft (3.236 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

POMODORI - Félig szárított paradicsom olajban

Viani Alimentari POMODORI -​ Félig szárított paradicsom olajban, 180 g

  • Gyógynövényekkel finomítva
  • Földközi-tengeri hangulat otthonában
3.886 Ft 4.320 Ft (21.589 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Mutti Polpa finomra aprított paradicsomhús

Mutti Polpa finomra aprított paradicsomhús, 400 g

  • Krémes állag
  • Friss íz
  • Számos ételhez
740 Ft 830 Ft (1.850 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Mutti Hámozott paradicsom

Mutti Hámozott paradicsom, 400 g

  • Természetes szín
  • Lágy íz
  • Sokoldalúan felhasználható
740 Ft 830 Ft (1.850 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio egész paradicsom

Alnatura Bio egész paradicsom, 400 g

  • Napérlelte
  • A betakarításból frissen feldolgozva
  • Hámozva és a saját levében
657 Ft 730 Ft (1.643 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

LaSelva Bio félig szárított paradicsom

LaSelva Bio félig szárított paradicsom, 180 g

  • Olasz bio paradicsom
  • Olívaolajban
  • Kézzel palackozott
2.770 Ft 3.080 Ft (15.389 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Szárított paradicsom olívaolajban - Aromás-fűszeres

Rapunzel Bio Szárított paradicsom olívaolajban -​ Aromás-​fűszeres, 120 g

  • Napon szárítva
  • Fűszerekkel lekerekítve
  • Főzéshez, grillezéshez és finomításhoz
1.755 Ft 1.950 Ft (14.625 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio passzírozott paradicsom

Alnatura Bio passzírozott paradicsom, 500 g

  • Bio-minőség
  • Olaszországban gyártva
  • Gyümölcsös, enyhe íz
579 Ft 650 Ft (1.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Il pomodoro più buono Datolyaparadicsom - Hámozatlan

Il pomodoro più buono Datolyaparadicsom -​ Hámozatlan, 400 g

  • Édes-aromás
  • Napon érlelt
  • Ideális garnélarákhoz
1.552 Ft 1.730 Ft (3.880 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Rapunzel Bio Hámozott paradicsom dobozban

Rapunzel Bio Hámozott paradicsom dobozban, 400 g

  • Gyümölcsös íz
  • Paradicsom Olaszországból
  • Napon érlelt
740 Ft 830 Ft (1.850 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Sapore di Sole Szárított paradicsom

Sapore di Sole Szárított paradicsom, 280 g

  • Napraforgó- és olívaolajban
  • Kapribogyóval finomítva
1.958 Ft 2.180 Ft (6.993 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Mutti Koktélparadicsom

Mutti Koktélparadicsom, 400 g

  • Hámozott
  • Szilárd állag
  • Édes, gyümölcsös íz
2.364 Ft 2.630 Ft (5.910 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Szárított paradicsom

Seeberger Szárított paradicsom, 125 g

  • Finom Antipasti
  • Főzéshez és sütéshez
  • Napon szárított és különösen ízletes
1.010 Ft 1.130 Ft (8.080 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Pomito Passzírozott paradicsom

Pomito Passzírozott paradicsom, 500 g

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Sokoldalúan felhasználható szószokhoz és levesekhez
  • Mediterrán ételek elkészítéséhez is alkalmas
1.179 Ft 1.320 Ft (2.358 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio Soft paradicsom

Alnatura Bio Soft paradicsom, 100 g

  • Bio minőség
  • Szárított és sózott
  • Vegán
1.356 Ft 1.510 Ft (13.560 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Rapunzel Bio Paradicsom - Soft

Rapunzel Bio Paradicsom -​ Soft, 100 g

  • Gyümölcsös és lédús
  • Tengeri sóval
  • Snackként vagy finom hozzávalóként
1.585 Ft 1.770 Ft (15.850 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Hámozott sárga paradicsom paradicsomlében

ITALIANAVERA Hámozott sárga paradicsom paradicsomlében, 400 g

  • Hámozott és kevés maggal
  • Gyümölcsös-édes íz
  • Ideális szószokhoz és sok máshoz
1.350 Ft (3.375 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio Origin Passata di Datterini

Alnatura Bio Origin Passata di Datterini, 350 g

  • Sómentes
  • Kíméletesen feldolgozva
  • Napon érett paradicsomból
1.045 Ft 1.170 Ft (2.986 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio Origin szárított paradicsom

Alnatura Bio Origin szárított paradicsom, 180 g

  • Népszerű az antipastihoz
  • Egy csipet tengeri sóval
  • Toszkánából
2.017 Ft 2.250 Ft (11.206 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Conte de Cesare Szárított paradicsom

Conte de Cesare Szárított paradicsom, 285 g

  • Hagyományosan, napon szárítva
  • Klasszikus az antipasti tálon
  • Húsételek és rizs párolásához ideális
1.958 Ft 2.180 Ft (6.870 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Hámozott és negyedelt paradicsom dobozban

Rapunzel Bio Hámozott és negyedelt paradicsom dobozban, 400 g

  • Napérlelte
  • Használatra kész
  • Különösen gyümölcsös
774 Ft 860 Ft (1.935 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Paradicsom - Szárított, kockára vágott

Rapunzel Bio Paradicsom -​ Szárított, kockára vágott, 100 g

  • Napon szárított
  • Gyümölcsös és aromás
  • Sóval finomítva
1.383 Ft 1.540 Ft (13.830 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Szárított paradicsom és fekete olívabogyó

Conte de Cesare Szárított paradicsom és fekete olívabogyó, 285 g

  • Vegán
  • Napon szárított
  • Fekete olívabogyóval
2.364 Ft 2.630 Ft (8.295 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Die Käsemacher Pomodori secchi

Die Käsemacher Pomodori secchi, 250 g

  • Aromás lében főzve
  • Összetéveszthetetlenül fűszeres íz
  • Nélkülözhetetlen a mediterrán konyhában
1.654 Ft 1.840 Ft (6.616 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.