Bestseller termékeink szuper áron

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Bestseller: 1 - 30 a/az 48 termékből

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% természetes összetevők
  • Hagyományos íz
  • Vegán
3.500 Ft (6.364 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 14.

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% természetes összetevők
  • Hagyományos íz
  • Vegán
3.500 Ft (6.364 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tejcsokoládé 32% + karamell és tengeri só

Tony's Chocolonely Tejcsokoládé 32% + karamell és tengeri só, 180 g

  • 32% kakaótartalom
  • 100% rabszolgaság mentes
  • Ropogós karamell
2.140 Ft (11.889 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

La Chinata Füstölt paprika, édesnemes

La Chinata Füstölt paprika, édesnemes, Zip-​csom. 150g

  • Kézzel betakarított
  • Tölgyfán füstölt
  • Csodálatos aroma
2.388 Ft 2.520 Ft (15.920 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ragusa Csokoládé

Ragusa Csokoládé, Klasszikus (100 g)

  • Egész mogyoró
  • Finom praliné töltet
  • 3 variáció
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Soletti SÓSPÁLCIKA

Soletti SÓSPÁLCIKA, 230 g

  • Praktikus családi kiszerelésben
  • Eredeti recept 1949 óta
  • Csak 3,1% zsír
1.130 Ft (4.913 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Casali Rum-Kokos

Casali Rum-​Kokos, 750 g

  • Folyékony rum maggal
  • Ropogós tejcsokoládéval
  • Egy falat nyaralás
6.540 Ft (8.720 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Berry Puppy" Gyümölcspüré - Almával, őszibarackkal és erdei gyümölcsökkel

Holle "Berry Puppy" Gyümölcspüré -​ Almával, őszibarackkal és erdei gyümölcsökkel, 100 g

  • Alumínium-mentes tasak
  • 8 hónapos kortól
  • 100% gyümölcs
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ragusa Ajándékcsomag

Ragusa Ajándékcsomag, Étcsokoládé (400 g)

  • 3 fajta közül választhat
  • Finom trüffelkrém töltet
  • Egész mogyoróval
6.540 Ft (16.350 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Kelloggs Smacks

Kelloggs Smacks, 600 g

  • Ropogós puffasztott búza cukorral
  • Ideális tejhez és joghurthoz
  • Müzli és még sok más finomításához
3.380 Ft (5.633 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Torino Finom svájci csokoládé

Torino Finom svájci csokoládé, Étcsokoládé (100 g)

  • Gazdagon töltött
  • Mogyoró- és mandulakrém
  • Két változatban
1.237 Ft 1.650 Ft (12.370 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Il pomodoro più buono San Marzano paradicsom - 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano paradicsom -​ 'Vintage', 400 g

  • Egész és hámozott
  • Éretten betakarítva
  • Olaszországból
1.540 Ft (3.850 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Pringles Original

Pringles Pringles Original, 40 g

  • Sós-pikáns burgonya íz
  • Extra ropogós és lágyan olvadó
  • Visszazárható doboz
459 Ft 490 Ft (11.475 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stájer tökmagolaj OFJ

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stájer tökmagolaj OFJ, 1.000 ml

  • 100% tisztaságú stájer tökmagolaj OFJ
  • 20 éve folyamatosan aranyérmes maximális pontszámmal
  • Gault&Millau-kitüntetés 2019 & 2020
11.890 Ft (11.890 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Neapolitaner mogyorós ostya

Manner Neapolitaner mogyorós ostya, 300 g -​ 4 darab

  • Hagyományos különlegesség
  • 5 vékony, ropogós ostya
  • Mogyorós kakaókrémmel
2.630 Ft (8.767 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Knorr Meister Kessel gulyásleves

Knorr Meister Kessel gulyásleves, 500 g

  • Pikáns
  • Marhahússal és paprikával
  • Melegítse fel, tálalja és élvezze
2.220 Ft (4.440 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

LieblingsKren Torma

LieblingsKren LieblingsKren Torma, 500 g

  • Mindig frissen reszelve
  • Hosszú ideig megőrzi frissességét
  • Laza szerkezet
3.500 Ft (7.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

TEEKANNE Country Tee - Collection Box

TEEKANNE Country Tee -​ Collection Box, 180 Teafilter

  • Gyümölcsös és fűszeres aromák
  • Különféle teák 12 fajtában
  • Összesen 180 teafilter
17.490 Ft (691.304 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Kiwi Koala" Gyümölcspüré - Körtével, banánnal és kiwivel

Holle "Kiwi Koala" Gyümölcspüré -​ Körtével, banánnal és kiwivel, 100 g

  • 100% gyümölcs
  • 8 hónapos kortól
  • Természetéből fakadóan cukrot tartalmaz
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Jordan olívaolaj extra

Jordan Olivenöl Jordan olívaolaj extra, 1 l

  • Kiváló minőség
  • Természetes feldolgozás
  • Egyedi íz
10.990 Ft (10.990 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Csokoládé likőr töltelékkel - cukorkéreg nélkül

Camille Bloch Csokoládé likőr töltelékkel -​ cukorkéreg nélkül, Konyak (100 g)

  • Népszerű likőrök és pálinkák
  • Világos és sötét csokoládék
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ankerkraut "Magic Dust" BBQ szárazpác

Ankerkraut "Magic Dust" BBQ szárazpác, csomag, 750g

  • Eredeti amerikai recept
  • Könnyű alkalmazás
  • Enyhe csípősség
8.830 Ft (11.773 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Blue Bird " Gyümölcspüré - Körtével, almával, áfonyával és zabbal

Holle "Blue Bird " Gyümölcspüré -​ Körtével, almával, áfonyával és zabbal, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Gyümölcs és gabona ízletes kombinációja
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Barista borsóital

Alnatura Bio Barista borsóital, 1 l

  • Felhabosításhoz és keveréshez
  • Hozzáadott cukor nélkül*
  • Laktóz-, tejfehérje- és gluténmentes
910 Ft (910 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Soletti SuperSize

Soletti SuperSize, 160 g

  • 22 cm hosszú sóspálcika
  • 4 praktikus egyedileg csomagolt adag
  • Csak 3,1% zsír
1.130 Ft (7.063 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

TEEKANNE Gyümölcsöskert LOVE

TEEKANNE Gyümölcsöskert LOVE, 20 dupla kamrás teafilter (50 g)

  • Gránátalma és passiógyümölcs
  • Gyümölcsös-lágy
  • Steviaval
1.620 Ft (32.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Steirerkraft Prémium BIO Stájer tökmagolaj OFJ

Steirerkraft Prémium BIO Stájer tökmagolaj OFJ, 1000 ml

  • 100% tisztaságú
  • Mélyzöld szín
  • GMO-mentes
14.490 Ft (14.490 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Ankerkraut Sült csirke fűszerkeverék

Ankerkraut Sült csirke fűszerkeverék, 250 g

  • Ropogós csirke
  • Egyszerű
  • Finoman fűszeres
4.590 Ft (18.360 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • 100 kicsi Tony's csokoládét tartalmaz
  • 10 különböző fajta
  • Ideális ajándékként
13.190 Ft (14.656 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Feketekömény olaj, szűretlen Bio EK-rendelet szerint

Ölmühle Solling Feketekömény olaj, szűretlen Bio EK-​rendelet szerint, 500 ml

  • Különösen sűrű
  • Intenzív íz
  • Ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
12.290 Ft (24.580 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.