Alnatura Bioland savanyú káposzta, 500 g

Hidegen vagy melegen, mindig élvezet

860 Ft

(1.720 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 500 g

raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Németországból származó fehér káposzta
  • Bio minőség
  • Növényi receptúra

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio közepesen csípős mustár, 200 g termékkel

Alnatura Bioland savanyú káposzta, 500 g 860 Ft (1.720 Ft / kg)
Alnatura Bio közepesen csípős mustár, 200 g 820 Ft (4.100 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.680 Ft
Leírás

Az Alnatura Bioland savanyú káposzta a német konyha egyik klasszikusa. A felhasznált fehér káposztát a betakarítást követően finomra szeletelik, majd tejsavas erjesztéssel kíméletesen nemesítik. A savanyú káposzta minden alkalomra kiváló, köretként, valamint raguk és saláták alapjaként is.

Cikkszám: MM-129963
Tartalom: 500 g
EAN: 4104420033849
Gyártói szám: 129963
Márkák: Alnatura
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus
Tárolási útmutató: Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Hűvös és száraz helyen tárolandó
Összetevők

fehér káposzta[1], tengeri só

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 100 / 24 kj / kcal
zsír 0,5 g
  ebből telített zsírsavak 0,1 g
szénhidrát 3,3 g
  ebből cukor 1,1 g
ballasztanyag 2,1 g
fehérje 1,3 g
só 1,3 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bioland savanyú káposzta