Alnatura Bio zabszelet - Eper, 60 g

A tökéletes kísérő a szünetben, piknikezéshez vagy túrázáshoz

690 Ft

(11.500 Ft / kg, 18% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 60 g

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Bio minőség
  • Vegán
  • Kellemesen puha állag

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio zab-mangó szelet, 60 g termékkel

Alnatura Bio zabszelet - Eper, 60 g 690 Ft (11.500 Ft / kg)
Alnatura Bio zab-mangó szelet, 60 g 650 Ft (10.833 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.340 Ft
Leírás

A vegán Alnatura eperrel készült bio zabpehelyrúd egyszerű receptúrájának köszönhetően, amelynek alapját eperrel finomított teljes kiőrlésű zabpehely alkotja, ideális snack sportoláshoz, az irodában vagy étkezések között. A liofilizált eperdarabok gyümölcsös ízzel teszik teljessé az élményt.

Cikkszám: MM-242402
Tartalom: 60 g
EAN: 4104420256019
Gyártói szám: 242402
Márkák: Alnatura
Minőségi pecsét: Bio minősítésű
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus
Nyomokban tartalmazhat: C - tojás, F - szójabab, G - tej, H - diófélék, N - szezámmag
Tárolási útmutató: Hűvös és száraz helyen tárolandó
Összetevők

55 % teljes kiőrlésű zabpehely[1], rizsszirup[1], napraforgóolaj[1], almalé koncentrátum[1], 3 % eperdarabok[1], tengeri só

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1712 / 409 kj / kcal
zsír 12 g
  ebből telített zsírsavak 1,3 g
szénhidrát 64 g
  ebből cukor 22 g
ballasztanyag 6,3 g
fehérje 8,1 g
só 18 g
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio zabszelet - Eper

3,0 az 5 csillagból
5 csillag
0 (0%)
4 csillag
0 (0%)
3 csillag
1 (100%)
2 csillag
0 (0%)
1 csillag
0 (0%)

1 értékelés

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder