Alnatura Bio paradicsomkrém, 180 g

Krémes, paradicsomos, gyümölcsös

990 Ft

(5.500 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 180 g

Még 4 darab raktáron

Kiszállítás október 01., csütörtök-ig, amennyiben kedd 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Bio minőség
  • Mártogatósként vagy szószként is használható
  • Vegán

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio curry-mangó-papaya krém, 180 g termékkel

Alnatura Bio paradicsomkrém, 180 g 990 Ft (5.500 Ft / kg)
Alnatura Bio curry-mangó-papaya krém, 180 g 990 Ft (5.500 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.980 Ft
Leírás

Az Alnatura Bio vegán paradicsomkrém krémes állagával és gyümölcsös-paradicsomos ízével nyűgözi le a fogyasztókat. A paradicsom aromáját finoman őrölt napraforgómag és fűszernövények teszik teljessé. A szendvicskrém nemcsak kenhető krémként, hanem mártogatósként vagy szószalapként is kiválóan használható.

Cikkszám: MM-215976
Tartalom: 180 g
EAN: 4104420239098
Gyártói szám: 215976
Márkák: Alnatura
Minőségi pecsét: Bio minősítésű
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus
Tárolási útmutató: Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel
Összetevők

30 % paradicsom[1], 20 % napraforgómag[1], 14 % egyszerűen koncentrált paradicsompüré, napraforgóolaj[1], hagyma[1], víz, citromlé citromlé koncentrátumból[1], paradicsom por[1], agávészirup[1], paradicsomlé koncentrátum[1], só, fokhagyma[1], gyógynövények[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1168 / 279 kj / kcal
zsír 24 g
  ebből telített zsírsavak 2,3 g
szénhidrát 8,1 g
  ebből cukor 7,4 g
ballasztanyag 2,9 g
fehérje 6,1 g
só 1,3 g
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio paradicsomkrém

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder