Zotter Schokoladen Bio Espresso "Macchiato", 70 g
Nemes étcsokoládé, kávékrémmel töltve
1.880 Ft
(26.857 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Alkoholmentes
- Édeskés kávé ganache-sal
- Biogazdálkodásból
Leírás
Egy krémesen lágy kávé granache erőteljes kávé ízzel, sötét csokoládéval és egy csepp tejjel - egy réteg fehér csokoládéval 70% kakaótartalmú sötét csokoládéval borítva.
| Cikkszám: | ZSM-16544 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403057826 |
| Gyártói szám: | 16544 |
| Márkák: | Zotter Schokoladen |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés, Fair |
| Nyomokban tartalmazhat: | C - tojás, E - földimogyoró, H - diófélék, N - szezámmag |
Összetevők
nádcukor[3], kakaóvaj[3], kakaómassza[3], teljes tej por[1], teljes tej[1], keményítőszirup[1], vaj[1], őrölt kávé[3], kávépor[3], sovány tej por[1], édes savópor[1], teljes nádcukor[3], szójalecitin[2], vaníliarúd por[1], kősó, kardamom[1], fahéj[3], 70 % legalább kakaótartalom (a nemes étcsokoládéban)
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- emulgeálószer / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 71% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban mindenféle diót, földimogyorót, tojást és szezámmagot tartalmazhat
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2169 / 518 kj / kcal |
| zsír | 35 g |
| ebből telített zsírsavak | 21 g |
| szénhidrát | 43 g |
| ebből cukor | 37 g |
| fehérje | 6 g |
| só | 0,25 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
0 Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio Espresso "Macchiato"
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 3 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (25%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
4 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék