Zotter Schokoladen Bio drunter & drüber Fehér csokoládé + Bogyós gyümölcsök, 70 g
Gyümölcsös-édes meglepetés!
1.880 Ft
(26.857 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Csodálatos gyümölcsös nugát
- Ropogós gyümölcsdarabok
- Fehér csokoládéval bevonva
Leírás
Íme egy igazi innováció: a kézzel készített mandulás nugátból egy kevés cukor, maracuja, mangó és málna hozzáadásával finom gyümölcsös nugátot hoznak létre!
A ropogós málna-, áfonya- és eperdarabok tovább finomítják a nugátot. Az egész élvezetet finom fehér csokoládé borítja.
| Cikkszám: | ZSM-25863 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403076032 |
| Gyártói szám: | 25863 |
| Márkák: | Zotter Schokoladen |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés, Fair |
| Táplálkozás típusa: | Gluténmentes |
| Eredet: | Ausztria |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, E - földimogyoró, H - diófélék, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes |
| Nyersanyag eredete: | Ausztria |
Összetevők
nádcukor[2], kakaóvaj[2], mandula[1], teljes tej por[1], sovány tej por[1], 4,5 % fagyasztva szárított maracuja[1] (maltodextrin[1], maracujalé koncentrátum[1]), 2 % málna[1], édes savópor[1], 1 % mangó kockák[1], 1 % szárított eper[1], 1 % szárított áfonya[1], teljes nádcukor[2], szójalecitin[1], vaníliarúd por[2], kősó, fahéj[2]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- fair trade-ből, a fair trade arány összesen 56% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban mindenféle dióféléket, földimogyorót és szezámot tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2349 / 561 kj / kcal |
| zsír | 38 g |
| ebből telített zsírsavak | 16 g |
| szénhidrát | 47 g |
| ebből cukor | 41 g |
| fehérje | 8,4 g |
| só | 0,15 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio drunter & drüber Fehér csokoládé + Bogyós gyümölcsök
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.250 termék