Willi Dungl "Változókorom" BIO tea, 20 Teafilter
Gyógytea az egyensúlyért és jó közérzetért
2.030 Ft
(56.389 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Réti herével, zsályával és kakukkfűvel
- Hibiszkusszal finomítva
- Tartalom: 20 darab
Leírás
A Claudia Dungl által gondosan kifejlesztett tea elkíséri Önt a változások idején, mint egy jó barátnő. A finoman kiegyensúlyozott gyógynövények és virágok kombinációja harmonikus keveréket alkot, amely gyengéden támogatja a testet és lelket.
| Cikkszám: | TK-78558 |
|---|---|
| Tartalom: | 20 Teafilter |
| EAN: | 9001475085586 |
| Gyártói szám: | 78558 |
| Márkák: | Willi Dungl |
| Tea: | Teafilter |
| Áztatási idő: | 5 perc, 6 perc, 7 perc, 8 perc |
| Tárolási útmutató: | Felbontás után hűtve tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 4 / 1 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 0,2 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Ausztria, www.teekanne.at/de-at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Willi Dungl "Változókorom" BIO tea
1 vásárlói vélemény más nyelven
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék