STAUD‘S Oma Staud Eper, 225 g
Gyümölcsös darabokkal
1.540 Ft
(6.844 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Csodálatosan bogyós
- Fiataloknak és időseknek is ízlik
- A legfinomabb receptúra
Leírás
Ezt az Oma Staud Eper szendvicskrémet nem passzírozták finomra, így a receptúra gyümölcsös darabokat tartalmazhat. Bogyós íze elvarázsolja a kicsiket és nagyokat. A lekvár ideális gyümölcsös-édes szendvicskrémként reggeli kenyérre kenve vagy desszertkreációk finomítására.
Összetevők
eperdarabok, cukor, citromlé koncentrátum, pektin[1]
- zselésítőszer
100 grammonként 50 g gyümölcsből készül.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 963 / 230 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 55 g |
| ebből cukor | 55 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Ausztria, www.stauds.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: STAUD‘S Oma Staud Eper
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék