STAUD‘S Limitált sárgabarack chilivel, 250 g
Bizsergeti a nyelvet
3.010 Ft
(12.040 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Csodálatosan gyümölcsös
- Egy kis csípősséggel
- Jól harmonizál a sajtokkal is
Leírás
Az édes sárgabarack és a tüzes chili kombinációja csiklandozza az ízlelőbimbókat. A nem szokványos gyümölcsös szendvicskrém a fűszeres sajtokkal is jól harmonizál.
Összetevők
Tápérték
Sárgabarack chilivel
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 791 / 189 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 43 g |
| fehérje | 0,7 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Ausztria, www.stauds.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: STAUD‘S Limitált sárgabarack chilivel
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék