Spicebar Bio Zöldség-erő, 65 g
Fűszerkeverék változatos zöldségételekhez
2.100 Ft
(32.308 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Intenzíven aromás
- Mindenféle zöldséghez
- Hozzáadott cukor nélkül
Leírás
Az unalmas zöldség a tányéron már a múlté! A Bio Zöldség-erő fűszerkeverék mindenféle zöldséget finomabbá tesz. Legyen szó borsóról, cukkiniről, sárgarépáról, édesköményről, brokkoliról vagy sok másról – zöldségétele pillanatok alatt intenzíven aromás és ellenállhatatlan ízt kap. A receptúra többek között petrezselymet, rozmaringot, zsázsát és szerecsendiót tartalmaz, hozzáadott cukrot azonban nem.
| Cikkszám: | SL-11141 |
|---|---|
| Tartalom: | 65 g |
| EAN: | 4260752751711 |
| Gyártói szám: | 11141 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 825 / 197 kj / kcal |
| zsír | 3,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,1 g |
| szénhidrát | 30 g |
| ebből cukor | 25 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 22,7 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Zöldség-erő
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék