Spicebar Bio túró fűszer, 55 g
Fűszerkeverék sópehellyel és fokhagymával
2.100 Ft
(38.182 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gyors mártogatósokhoz
- Szép topping
- Intenzív íz
Leírás
A Spicebar Bio túró fűszer segítségével másodpercek alatt aromás mártogatósokat és szószokat készíthet. Egyszerűen keverjen el egy evőkanál fűszerkeveréket 250 g túróval, joghurttal vagy krémsajttal, és a mártogatós már el is készült. Természetesen a fűszer kiválóan kiegészíti a salátákat, tésztaételeket és leveseket is. Az intenzív íz a harmonikusan kevert összetevőknek köszönhető, többek között a sópehelynek, a füstölt fokhagymának, a metélőhagymának és a szegfűborsnak.
| Cikkszám: | SL-11014 |
|---|---|
| Tartalom: | 55 g |
| EAN: | 4260752750691 |
| Gyártói szám: | 11014 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1110 / 265 kj / kcal |
| zsír | 4,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,8 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 26 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 15,6 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio túró fűszer
Magazinunkból:
Újdonságok:
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, L – 1800 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, M – 975 ml
- STAUD‘S Szívcseresznye lekvár mandulatörettel
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, L – 1900 ml
- Store&More Bio magas, légmentesen záródó tárolóedény, 1450 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék