Spicebar Bio Topping Allrounder, 90 g
Fűszerkeverék az ételek extra ízéért
2.540 Ft
(28.222 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sokoldalú fűszerkeverék
- Tengeri sóval és rózsaszirommal
- Hozzáadott cukor nélkül
Leírás
A Spicebar Bio Topping Allrounder fűszerkeverék a konyha sokoldalú segítőtársa. A tengeri sópelyhek, a fűszernövények, a paprika, a paradicsom és a rózsaszirom különleges karaktert kölcsönöznek az ételeknek, és minden fogást magasabb szintre emelnek. A fűszerkeverék különösen jól harmonizál az avokádóval, a paradicsommal, a mozzarellával, a sütőtökkel, a cukkinivel, a burgonyával, a vajas kenyérrel vagy a rántottával. A fűszerkeverék emellett hozzáadott cukrot sem tartalmaz.
| Cikkszám: | SL-10668 |
|---|---|
| Tartalom: | 90 g |
| EAN: | 4260435778677 |
| Gyártói szám: | 10668 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1005 / 240 kj / kcal |
| zsír | 6,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,8 g |
| szénhidrát | 35 g |
| ebből cukor | 19 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 24,2 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Topping Allrounder
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék