Spicebar Bio Pizza- és tészta fűszer, 50 g
Aromás fűszerkeverék az olasz konyhához
2.540 Ft
(50.800 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Bella Italia otthonra
- Őrölt olívabogyóval
- Hozzáadott cukor nélkül
Leírás
A Spicebar Bio Pizza- és tészta fűszer elhozza a Bella Italia-t a konyhába. Az őrölt olívabogyót, fokhagymát, oreganót és egyéb fűszereket tartalmazó aromás fűszerkeverék pillanatok alatt elvarázsolja az ételeket, és olasz hangulatot kínál a tányérakon. A fűszerkeverék hozzáadott cukor nélkül készül.
| Cikkszám: | SL-10266 |
|---|---|
| Tartalom: | 50 g |
| EAN: | 4260435775256 |
| Gyártói szám: | 10266 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1172 / 280 kj / kcal |
| zsír | 8,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,7 g |
| szénhidrát | 25 g |
| ebből cukor | 8,1 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 15,8 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Pizza- és tészta fűszer
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék