Spicebar Bio burgonya fűszer, 90 g
Burgonya fűszerkeverék
2.540 Ft
(28.222 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Különféle burgonyaételekhez
- Különösen fűszeres
- Kakukkfűvel és rozmaringgal
Leírás
A Spicebar Bio burgonya fűszer intenzív fűszerezést biztosít a burgonyaételeknek. Legyen szó sült burgonyáról, steakburgonyáról, gratinról vagy burgonyapüréről – a fűszerkeverék csodálatos ízt kölcsönöz. Az aromás összetevők, mint a kakukkfű, a rozmaring és a feketekömény, harmonikus ízvilágról gondoskodnak, míg a paradicsom és a paprika diszkrét gyümölcsös jegyet kölcsönöz.
| Cikkszám: | SL-10342 |
|---|---|
| Tartalom: | 90 g |
| EAN: | 4260435775263 |
| Gyártói szám: | 10342 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 959 / 229 kj / kcal |
| zsír | 4,8 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,2 g |
| szénhidrát | 27 g |
| ebből cukor | 8,7 g |
| fehérje | 9,3 g |
| só | 33,3 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio burgonya fűszer
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék