Spicebar Bio Avokádó Topping, 75 g
Fűszerkeverék az intenzívebb avokádó ízért
2.100 Ft
(28.000 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ideális rászóráshoz
- Sópehellyel
- Hozzáadott cukor nélkül
Leírás
Adjon intenzívebb ízt az avokádónak egy csipet Spicebar bio avokádó topping segítségével. A sópelyhet, feketeköményt, pirított hagymát, citromhéjat és egyéb összetevőket tartalmazó fűszerkeverék kiválóan alkalmas kenyéren, grillen vagy salátában tálalt avokádó fűszerezésére. A fűszerkeverék receptúrája hozzáadott cukrot nem tartalmaz.
| Cikkszám: | SL-11114 |
|---|---|
| Tartalom: | 75 g |
| EAN: | 4260752751681 |
| Gyártói szám: | 11144 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 787 / 188 kj / kcal |
| zsír | 7,4 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 22 g |
| ebből cukor | 12 g |
| fehérje | 8,6 g |
| só | 35,8 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Avokádó Topping
Magazinunkból:
Újdonságok:
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, XL – 3200 ml
- STAUD‘S Szívcseresznye lekvár mandulatörettel
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, L – 1800 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, S – 350 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, M – 850 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék