Share Original ShareOriginal® szilva, 500 g
100%-ban természetes és hozzáadott cukor mentes
40.690 Ft
(81.380 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Fermentált zöld szilva
- Egész gyümölcs – maggal
- Édes-savanyú íz
Leírás
A zöld szilva (Prunus mume) vadon nő egy délkelet-ázsiai méhvédelmi területen, és kézzel szedik. A gyümölcsök legalább 30 hónapig erjednek a saját gyümölcslevükben, majd gyógynövény- és gyümölcsbevonatba kerülnek és egyenként csomagolják, hogy a lehető legjobban megőrizzék az ízüket. Az erjesztés és a gyógynövényes bevonat adja a szilva jellegzetes édes-savanykás ízét.
- természetes termék, vadon termesztett és kézzel szüretelt
- a saját gyümölcslevében erjesztve legalább 30 hónapig
- agyenként és légmentesen csomagolva
- 100 % vegán
- hozzáadott cukor és tartósítószer mentes
Fogyasztási javaslat:
- A gyártó azt javasolja, hogy legalább 3 hónapon keresztül naponta egy fél vagy egy egész ShareOriginal® szilvát fogyasszon.
- A gyümölcsöt ideális esetben lefekvés előtt lehet fogyasztani.
- Figyelem: A gyümölcs még tartalmazza a magját, óvatosan rágja!
- Fogyasztás után igyon meg 500 ml meleg vizet.
- Ha az erjesztett gyümölccsel kapcsolatos első tapasztalatai furcsák, ajánlott a következő alkalommal egy fél gyümölcsöt fogyasztani. Hallgasson a megérzéseire, lássa, hogyan reagál a szervezete az erjesztett gyümölcsre - a gyomor morgása az elején teljesen normális.
Megjegyzés:
A szilva egy natúrtermék, amelynek súlya eltérő. Ezért lehetséges, hogy két azonos csomagolási súlyú csomag eltérő számú ShareOriginal® szilvát tartalmazhat.
| Cikkszám: | XVA-SH-0-744 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 7649991975121 |
| Gyártói szám: | 0-744 |
| Márkák: | Share Original |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Nyers étel, Gluténmentes, Laktózmentes, Tartósítószer-mentes, Hozzáadott cukortól mentes, Géntechnológia-mentes, Adalékanyagoktól mentes |
Összetevők
zöld szilva, 0,1 % fűszerkeverék
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1227 / 293 kj / kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 70 g |
| ebből cukor | 61 g |
| ballasztanyag | 4,1 g |
| fehérje | 1,3 g |
| só | 1 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Share Marketing-Trading-Logistik GmbH, Postfach 4, 8074, Raaba-Grambach, Ausztria, hi@shareswiss.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
1 Vásárlói vélemény magyar nyelven: ShareOriginal® szilva
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
1 vásárlói vélemény magyar nyelven
1 vásárlói vélemény más nyelven
-
Ez az értékelés hasznos volt az Ön számára? (0) (0)
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék
5 csillaggal5értékelt.
Fermentált zöld szilva
Finom volt