Sapore di Sole Taralli hidegen sajtolt bio olívaolajjal, 250 g
Klasszikus olasz finomság
1.800 Ft
(7.200 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- A legkiválóbb minőségű bio alapanyagokból készült
- Ideális snacknek vagy aperitifnek
- Hagyományos receptúra alapján készült
Leírás
A taralli egy tipikus pugliai nassolnivaló, amelyet eredeti, élesztőmentes receptúra alapján készítenek. Kizárólag Coratina extra szűz olívaolajjal és Senatore Cappelli búzadarával készül. Az eredmény egy könnyű, ropogós és omlós Taralli, amely ideális aperitifként vagy snackként.
| Cikkszám: | EF-630012 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 8052286875942 |
| Gyártói szám: | 630012 |
| Márkák: | Sapore di Sole |
| Minőségi pecsét: | EU Bio-címke |
| Eredet: | Olaszország |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, F - szójabab, M - mustár, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Élesztőmentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2085 / 498 kj / kcal |
| zsír | 23 g |
| ebből telített zsírsavak | 3,4 g |
| szénhidrát | 59 g |
| ebből cukor | 2,3 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 2,9 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Olaszország, www.effegifood.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Sapore di Sole Taralli hidegen sajtolt bio olívaolajjal
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék