Sapore di Sole Bio La Mediterranea zöldségszósz, 190 g
Dél-olasz receptúra
2.180 Ft
(11.474 Ft / kg, 27% áfával
-
Sapore di Sole
Bio Aglione virág-zöldségszósz
A toszkán konyha eredeti receptje alapján
3.050 Ft(16.053 Ft / kg) -
Sapore di Sole
Bio Aglione zöldségszósz
A toszkán konyha tipikus receptúrája
3.500 Ft(18.421 Ft / kg) -
Sapore di Sole
Bio La Carrettiera szósz
Klasszikus szicíliai szósz
2.180 Ft(11.474 Ft / kg) -
Sapore di Sole
Bio La Mediterranea zöldségszósz
Dél-olasz receptúra
2.180 Ft(11.474 Ft / kg) -
-
Sapore di Sole
Bio Il Sugo Finto zöldségszósz
Hagyományos toszkán receptúra
2.180 Ft(11.474 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Mediterrán ízek változatossága
- Fekete és zöld olívabogyó
- Számos ételhez
Leírás
Meleg, karakteres aromák veszik körül ezt a dél-olasz klasszikust. A gyümölcsös paradicsomból, fekete és zöld olívabogyóból készült, szűz olívaolajjal, fokhagymával, bazsalikommal, sóval és chili paprikával ízesített szósz kiválóan alkalmas pácként antipasti specialitásokhoz, pizzára és klasszikusan tésztákhoz. A Sapore di Sole La Mediterranea gondosan válogatott összetevői Loro Ciuffenna településről származnak, amely közvetlenül a toszkánai Pratomagno lejtőin található.
| Cikkszám: | EF-252123 |
|---|---|
| Tartalom: | 190 g |
| EAN: | 8052286875027 |
| Gyártói szám: | 252123 |
| Márkák: | Sapore di Sole |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 364 / 87 kj / kcal |
| zsír | 6,3 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,8 g |
| szénhidrát | 4 g |
| ebből cukor | 2,6 g |
| ballasztanyag | 2,3 g |
| fehérje | 1,8 g |
| só | 1,6 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Olaszország, www.effegifood.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Sapore di Sole Bio La Mediterranea zöldségszósz
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék