Rummo Spaghetti N°3, gluténmentes, 400 g
Kedvenc klasszikus, glutén nélkül
1.840 Ft
(4.600 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gluténmentes: rizsből, kukoricából és keményítőből készült
- Kíméletesen, gőz alatt feldolgozva
- Durva felület a szószok ideális tapadásáért
Leírás
Ha Ön szereti a spagettit, de lemond a gluténról, a Rummo ezzel a változattal olyan ízletes alternatívát kínál, amely minden igényt kielégít! Ez a tészta barna rizs, sárga és fehér kukorica, valamint burgonyakeményítő gondosan összeállított keverékéből, gőz alatt, kíméletesen készül.
Az eredmény kiváló állagú spagetti, amely a hagyományos feldolgozásnak köszönhetően érdes felülettel rendelkezik. Így a szószok – legyen szó klasszikus pestóról vagy sugóról – ideálisan tapadnak a tésztához. Élvezze a teljes tésztaélményt a Rummo-tól megszokott magas formatartással, és vigyen igazi olasz életérzést gondtalanul a tányérra!
| Cikkszám: | AV-412621 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 8008343880039 |
| Gyártói szám: | 412621 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes, Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
36 % teljeskiörlésű rizs, 32,5 % sárga kukorica, 20 % fehér kukorica, 8 % rizs, 3 % burgonyakeményítő, emulgeálószer, étkezési zsírsavak mono- és digliceridjei
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1428 / 341 kj / kcal |
| zsír | 2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 73,2 g |
| ebből cukor | 0,3 g |
| fehérje | 6 g |
| só | 0 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Spaghetti N°3, gluténmentes
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék