Rummo Penne Rigate N°66, gluténmentes, 400 g
Gluténmentes aranystandard szószokhoz
1.840 Ft
(4.600 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gluténmentes, rizsből és kukoricából
- Érdes felület a szósz jobb tapadásáért
- Autentikus, intenzív íz
Leírás
A Rummo gluténmentes Penne Rigate tésztával kompromisszumok nélkül élvezheti az olasz tészta teljes karakterét! A tészta barna rizsből és kukoricából álló, kiváló minőségű keverékből készül, amely remek autentikus gabonaaromát kölcsönöz neki.
A hagyományos feldolgozásnak köszönhetően különösen érdes felülettel rendelkezik, amelyen a kedvenc szószok – legyen szó krémesről vagy darabosról – optimálisan tapadnak meg. Ennél a búzamentes változatnál is élvezheti a kiváló formatartást, amelyért a Rummo márkát világszerte elismerik.
| Cikkszám: | AV-412622 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 8008343880664 |
| Gyártói szám: | 412622 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes, Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
36 % teljeskiörlésű rizs, 32,5 % sárga kukorica, 20 % fehér kukorica, 8 % rizs, 3 % burgonyakeményítő, emulgeálószer, étkezési zsírsavak mono- és digliceridjei
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1428 / 341 kj / kcal |
| zsír | 2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 73,2 g |
| ebből cukor | 0,3 g |
| fehérje | 6 g |
| só | 0 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Penne Rigate N°66, gluténmentes
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék