Rummo Mezzi Rigatoni No. 51, gluténmentes, 400 g
Teljes ízélmény kompromisszumok nélkül
1.840 Ft
(4.600 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gluténmentes, rizsből és kukoricából készült
- Ideális darabos zöldségmártásokhoz
- Al dente állag és érdes felület
Leírás
A Rummo gluténmentes Mezzi Rigatoni tésztával Ön olyan elsőosztályú tésztát élvezhet, amely állagát és ízét tekintve is meggyőző! A barna rizsből és kukoricából álló, gondosan összeállított keverékből készült rövid csőtészta kiváló ízt és lenyűgöző formatartást kínál.
Jellegzetes külső barázdáinak köszönhetően különösen jól megtartja a darabos zöldséges, húsos vagy halas szószokat, így Ön minden falatnál átélheti a mártás teljes aromás sokszínűségét. Legyen szó klasszikus tésztaételekről vagy kreatív felfújtakról – ez a gluténmentes alternatíva valódi olasz életérzést visz közvetlenül az Ön konyhájába, anélkül, hogy le kellene mondania a megszokott al dente állagról!
| Cikkszám: | AV-412743 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 8008343880510 |
| Gyártói szám: | 412743 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes, Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
36 % teljeskiörlésű rizs, 32,5 % sárga kukorica, 20 % fehér kukorica, 8 % rizs, 3 % burgonyakeményítő, emulgeálószer, étkezési zsírsavak mono- és digliceridjei
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1428 / 341 kj / kcal |
| zsír | 2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 73,2 g |
| ebből cukor | 0,3 g |
| fehérje | 6 g |
| só | 0 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Mezzi Rigatoni No. 51, gluténmentes
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék