Rummo Linguine No. 13, gluténmentes, 400 g
Finom ízek glutén nélkül
1.840 Ft
(4.600 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gluténmentes, rizsből és kukoricából készült
- Ideális pestóhoz és olívaolaj alapú szószokhoz
- Tökéletes tapadás az érdes textúrának köszönhetően
Leírás
A Rummo gluténmentes Linguine tésztával az olasz szalagtészta klasszikus eleganciáját élvezheti egy teljesen gluténmentes változatban! A barna rizsből és kukoricából készült, gondosan összeállított receptúra biztosítja, hogy ne kelljen lemondania a tipikus tésztaélményről. Ez a lapos spagetti formájának köszönhetően tökéletesen illik a különféle pestókhoz vagy olívaolaj alapú szószokhoz, és csodálatos eredményt garantál.
A speciális bronzmatricás eljárásnak köszönhetően ezek a Linguine tészták is érdes felülettel rendelkeznek, amely optimálisan megköti a szószokat. Tapasztalja meg az első osztályú és a kívánt al dente állagot, amely mediterrán ételeit autentikus és gondtalan fényponttá varázsolja!
| Cikkszám: | AV-412742 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 8008343880138 |
| Gyártói szám: | 412742 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
36 % teljeskiörlésű rizs, 32,5 % sárga kukorica, 20 % fehér kukorica, 8 % rizs, 3 % burgonyakeményítő, emulgeálószer, étkezési zsírsavak mono- és digliceridjei
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Linguine No. 13, gluténmentes
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék