Rummo Le Classiche – Spaghettini N°2, 500 g
Filigrán élmény és tökéletes állag
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Filigrán, vékony tésztaforma
- Ideális olajos és sajtos szószokhoz
- Kiváló, érdes textúra
Leírás
Ha Ön a finom, vékony tésztákat kedveli, a Rummo Spaghettini No. 2 tészta tökéletes választás az Ön számára! Ezek a filigrán durumtészták kiválóak a könnyű, olívaolaj-alapú szószokhoz, mint például a klasszikus Aglio, Olio e Peperoncino. Tökéletes alapot biztosítanak a római különlegességhez, a fűszeres Pecorino Romano sajttal és frissen őrölt fekete borssal készülő Cacio e Pepe tésztához is.
Finom formájuk ellenére bízhat a bevált Lenta Lavorazione eljárásban: a Spaghettini megőrzi kiváló szerkezetét és megbízhatóan al dente marad. Az érdes felületnek köszönhetően ideálisan veszik fel az olajokat és a finom fűszereket, így minden falatnál harmonikus és autentikus olasz ízélményben lesz része!
| Cikkszám: | AV-445200 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200028 |
| Gyártói szám: | 445200 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Spaghettini N°2
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék