Rummo Le Classiche – Spaghetti N°3, 500 g
Verhetetlen tésztaklasszikus
1.290 Ft
(2.580 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Al dente és formatartó
- Kiváló újramelegítéshez
- Érdes felület a szószok optimális tapadásáért
Leírás
A Rummo Spaghetti No. 3 tésztával Ön egy olyan termék mellett dönt, amely a megbízhatóság és az íz tekintetében új mércét állít fel! A gyártás során alkalmazott speciális eljárásnak köszönhetően ez a tészta egyszerűen mindig sikerül – megőrzi tökéletes állagát és lenyűgözően al dente marad, még akkor is, ha a főzés után újra felmelegítik.
Ennek a durumbúza tésztának az érdes felülete biztosítja, hogy kedvenc szószai remekül megtapadjanak. Akár egy gyors pestót készít, akár egy bőséges ünnepi lakomát tervez, ez a spaghetti azt a minőséget nyújtja, amelyben a gasztronómiai szakemberek is megbíznak. Élvezze az autentikus olasz főzési kultúra egy darabját, amely formatartásával és első osztályú ízével mindenkit meggyőz.
| Cikkszám: | AV-445400 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200035 |
| Gyártói szám: | 445400 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Spaghetti N°3
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék