Rummo Le Classiche – Lasagne all'uovo N°173, 500 g
Arany standard a lasagne készítéséhez
2.140 Ft
(4.280 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Friss olasz tojással
- Különösen telt íz
- Ideális rakott ételekhez és ragukhoz
Leírás
A Rummo Lasagne all’Uovo N°173 tésztalapokkal az olasz konyha igazi klasszikusát varázsolhatja közvetlenül a sütőformájába! A kiváló minőségű tojásos tészta különösen telt és meleg ízt kölcsönöz az ételeknek, amely tökéletesen harmonizál egy tartalmas Ragù alla Bolognese-vel.
Ezek a lapok ideális választást jelentenek kreatív variációkhoz is, például lazachoz vagy finom spenótos-ricottás töltelékhez, mivel mesterien magukba szívják a szószok aromáit. A Rummo speciális gyártási módjának köszönhetően a tésztalapok sütés után is megőrzik kiváló szerkezetüket és a kívánt állagot. Tapasztalja meg ezen tészta első osztályú minőségét és érdes textúráját, amely a rakott étel minden rétegét autentikus kulináris élménnyé varázsolja!
| Cikkszám: | AV-412727 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343201735 |
| Gyártói szám: | 412727 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Vegetáriánus |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzadara, 19,36 % tojás
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1549 / 370 kj / kcal |
| zsír | 3,8 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,2 g |
| szénhidrát | 68 g |
| ebből cukor | 2,4 g |
| fehérje | 14,3 g |
| só | 0,07 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Lasagne all'uovo N°173
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék