Rummo Le Classiche – Gnocchetti sardi N°63, 500 g
Kis forma, nagy élmény!
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Egyedülálló forma
- Tökéletes salátákhoz és zöldségmártásokhoz
- Kiváló formatartás főzés közben
Leírás
A Rummo Gnocchetti Sardi tésztával Olaszország egyik legbájosabb tésztaformáját viheti otthonába! A kicsi, kagylószerűen befelé ívelt tészta igazi mestere a paradicsomos vagy finomra vágott zöldséges mártások felszívásának.
Kompakt szerkezetének és bordázott felületének köszönhetően kiválóan alkalmas kreatív tésztasalátákhoz, könnyű vinaigrette-tel. Remekül kombinálhatja friss borsóval, zöldbabbal és fűszeres rukkolával egy nyárias étel elkészítéséhez. A Rummo speciális gyártási eljárásának köszönhetően ez a kiváló durumbúzadarából készült gnocchi tészta mindig megőrzi tökéletes formáját és ideális állagát.
| Cikkszám: | AV-448400 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200639 |
| Gyártói szám: | 448400 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Gnocchetti sardi N°63
Magazinunkból:
Újdonságok:
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, S – 450 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, L – 1900 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, S – 350 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, M – 975 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, XL – 3200 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék