Rummo Bio Le Biologiche – Teljes kiőrlésű spagetti N°3, 500 g
Hagyományos gabonás ízvilág
1.360 Ft
(2.720 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Olasz bio teljes kiőrlésű búza
- Érdes felületi textúra
- Kiváló al dente állag
Leírás
Fedezze fel a Rummo bio teljes kiőrlésű spagetti tésztával, hogy milyen intenzív és karakteres ízű lehet egy klasszikus tészta! Élvezze a telt, diós gabonaaromát, amely a legjobb olasz bio durumbúzának és a hagyományos feldolgozásnak köszönhető.
Emellett a spagetti mindig megőrzi tökéletes állagát és csodálatosan érdes textúráját, amelyen a pesztó vagy a könnyű szószok kiválóan megtapadnak. Legyen szó egyszerűen olívaolajról és fokhagymáról, vagy friss szezonális zöldségekről – ez a tészta valódi kézműves minőséget hoz Campaniából közvetlenül az Ön konyhájába, és minden ételt különleges élménnyé varázsol!
| Cikkszám: | AV-448600 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343700030 |
| Gyártói szám: | 448600 |
| Márkák: | Rummo |
| Minőségi pecsét: | Bio minősítésű, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % teljes kiörlésű búzaliszt[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1449 / 346 kj / kcal |
| zsír | 1,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 67,5 g |
| ebből cukor | 2,5 g |
| fehérje | 12 g |
| só | 0,03 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Bio Le Biologiche – Teljes kiőrlésű spagetti N°3
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék