Rummo Bio Le Biologiche – Teljes kiőrlésű fusilli N°48, 500 g
Tökéletes intenzív szószokhoz!
1.360 Ft
(2.720 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Kiváló olasz bio minőség
- Optimális szószfelvétel a spirálformának köszönhetően
- Kiváló formatartás és rugalmasság
Leírás
Fedezze fel a Rummo bio teljes kiőrlésű fusilli tésztáját, amely jellegzetes spirálformájával és intenzív ízével mindenkit meggyőz. Olyan textúrát kap, amely a szószokat és önteteket tökéletesen megtartja a csavarok között, és garantálja a stabil állagot.
Ez a teljes kiőrlésű változat remekül harmonizál az olyan karakteres kísérőkkel, mint a fűszeres juhsajt, az olajbogyó vagy a ropogós szárzeller. A kampániai bio durumbúzából készült tradicionális előállításnak köszönhetően a tészta minden elkészítésnél megőrzi formáját és feszességét. Készítsen pillanatok alatt kifinomult salátákat vagy meleg ételeket, amelyek e kiváló minőségű fusilli diós aromájának köszönhetően különleges gasztronómiai élménnyé válnak!
| Cikkszám: | AV-448700 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343700481 |
| Gyártói szám: | 448700 |
| Márkák: | Rummo |
| Minőségi pecsét: | Bio minősítésű, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % teljes kiörlésű búzaliszt[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1449 / 346 kj / kcal |
| zsír | 1,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 67,5 g |
| ebből cukor | 2,5 g |
| fehérje | 12 g |
| só | 0,03 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Bio Le Biologiche – Teljes kiőrlésű fusilli N°48
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék