Robin Hot Chili szósz - Extra hot, 60 ml
Különösen merészek számára ajánlott csípősségi fokozat
1.770 Ft
(29.500 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Házon belüli receptúra
- 8-as csípősségi szint
- Természetes és vegán
Leírás
Szeret különleges csípősséget adni az ételeinek? Akkor a Robin Hot Extra Hot chili szósz a megfelelő választás! A ritka chili fajtákból készült házi receptúra teljes mértékben mesterséges adalékanyag-, tartósítószer- és színezékmentes, ezért kizárólag természetességével és telt ízével győzi meg a fogyasztókat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 81,6 / 19,5 kj / kcal |
| zsír | 0,14 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 4 g |
| ebből cukor | 2,9 g |
| fehérje | 0,6 g |
| só | 1,3 g |
Összetevők
paprika, chili hüvely, ecet, só, citromlé
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Vina Jarkovič d.o.o., Brod v Podbočju 15a, 8312, Podbočje Slovenia, Szlovénia, robin-hot.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Chili szósz - Extra hot
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék