Rauch Happy Day Vörösáfonya, Tetra, 1 l
Fanyar és gyümölcsös ízek
1.580 Ft
(1.580 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tartalom: 1 liter
- Fanyar és gyümölcsös íz
- Vegán
Leírás
Gyümölcsös, frissítő és enyhén fanyar – a Happy Day Vörösáfonya a napérlelte vörösáfonyák intenzív ízét viszi el egyenesen az Ön poharába. Akár tisztán, akár ásványvízzel keverve pezsgő frissítőként fogyasztja, ez az ital gondoskodik a friss lendületről, és a nap bármely pillanatában tökéletes választás.
| Cikkszám: | TG-643023 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 l |
| EAN: | 9008700128971 |
| Gyártói szám: | 643023 |
| Márkák: | Rauch |
| Táplálkozás típusa: | Vegán |
| Tárolási útmutató: | Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Szobahőmérsékleten tárolandó |
Összetevők
víz, 25 % áfonyalé[1], cukor, 5 % almalé almalé koncentrátumból, bodzalé koncentrátum, C-vitamin, savanyítószer (citromsav)
- részben vörösáfonyalé-koncentrátumból
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 180 / 43 kj / kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 9,8 g |
| ebből cukor | 9,7 g |
| fehérje | 0,5 g |
| só | 0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG, Langgasse 1, 6830 , Rankweil, Ausztria, www.rauch.cc/at/impressum |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rauch Happy Day Vörösáfonya, Tetra
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék