Rauch Happy Day Rebarbara, Tetra, 1 l
Gyümölcsös és frissítő szomjoltó
1.580 Ft
(1.580 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tartalom: 1 liter
- Gyümölcsös-fanyar íz
- Vegán
Leírás
„Abrakadabra” – a varázslók varázsszava a Happy Day esetében tiszta frissességgé változik. Az 50 % friss rebarbaralével, a szeder- és citromlé-koncentrátum finom keverékével, valamint egy leheletnyi citromkivonattal a Happy Day Rebarbara gyümölcsös-fanyar ízélményt nyújt. Akár tisztán, akár ásványvízzel felöntve fogyasztja, ez az ital gondoskodik a fantasztikus frissességről minden nap.
| Cikkszám: | TG-1717511 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 l |
| EAN: | 9008700139793 |
| Gyártói szám: | 1717511 |
| Márkák: | Rauch |
| Táplálkozás típusa: | Vegán |
| Tárolási útmutató: | Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Szobahőmérsékleten tárolandó |
Összetevők
50 % rebarbaralé, víz, cukor, szederlé koncentrátum, citromlé koncentrátum, citrom kivonat
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 167 / 40 kj / kcal |
| zsír | <0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| szénhidrát | 9,1 g |
| ebből cukor | 9 g |
| fehérje | <0,5 g |
| só | <0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG, Langgasse 1, 6830 , Rankweil, Ausztria, www.rauch.cc/at/impressum |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rauch Happy Day Rebarbara, Tetra
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék