Rauch Happy Day Mangó, Tetra, 1 l
Mennyei gyümölcsös ízek
1.580 Ft
(1.580 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Űrtartalom: 1 liter
- C-vitamint tartalmaz
- Vegán
Leírás
Merüljön el a napérlelte mangó trópusi ízében, amelyet egy leheletnyi egzotikus maracuja tesz még kifinomultabbá. A Happy Day Mangó minden kortyot intenzív gyümölcsélménnyé varázsol, és gondoskodik a napsütéses pillanatokról – teljesen mindegy, hogy Ön éppen hol van.
| Cikkszám: | TG-330886 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 l |
| EAN: | 9008700108829 |
| Gyártói szám: | 330886 |
| Márkák: | Rauch |
| Táplálkozás típusa: | Vegán |
| Tárolási útmutató: | Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Szobahőmérsékleten tárolandó |
Összetevők
víz, 23 % mangóvelő[1], cukor, maracujalé, savanyítószer (citromsav), C-vitamin
- részben mangóvelő koncentrátumból
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 234 / 56 kj / kcal |
| zsír | <0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| szénhidrát | 13 g |
| ebből cukor | 13 g |
| fehérje | <0,5 g |
| só | <0,01 g |
| C-vitamin | 12 mg |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG, Langgasse 1, 6830 , Rankweil, Ausztria, www.rauch.cc/at/impressum |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rauch Happy Day Mangó, Tetra
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék