Kekszek és szeletek nassoláshoz

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Kekszek és szeletek: 1 - 30 a/az 137 termékből

Manner Neapolitaner mogyorós ostya

Manner Neapolitaner mogyorós ostya, 300 g -​ 4 darab

  • Hagyományos különlegesség
  • 5 vékony, ropogós ostya
  • Mogyorós kakaókrémmel
2.630 Ft (8.767 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Choco Wafer - Válogatás

Lindt Choco Wafer -​ Válogatás, 138 g

  • Csokoládé és kakaó ostya
  • A legfinom Gianduja krém
  • Ideális megosztásra
3.040 Ft (22.029 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Choco Wafer - Tejcsokoládés

Lindt Choco Wafer -​ Tejcsokoládés, 130 g

  • Tejcsokoládé és kakaós ostya
  • A legfinomabb Gianduja krém
  • Ideális megosztásra és ajándékozásra
3.040 Ft (23.385 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Greenomic Cannoli

Greenomic Cannoli, Fleur de Sel & Caramel (200 g)

  • Töltött tésztatekercs
  • Ízletes nassolnivaló
  • Visszazárható doboz
5.600 Ft (28.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Nápolyi szívek

Manner Nápolyi szívek, Narancskrém (300 g)

  • Finom krém
  • Ropogós ostya
  • Csokoládémáz
3.040 Ft (10.133 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Tortácska

Manner Tortácska, 400 g

  • Extra gazdagon töltött
  • Ropogós ostya
  • Különleges kakaó íz
2.630 Ft (6.575 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sonnentor Bio Almás rétes keksz

Sonnentor Bio Almás rétes keksz, 100 g

  • Tönkölybúzaliszt és almapüré
  • Ropogós-vajas és gyümölcsös
  • Vegán és pálmaolaj nélküli
1.950 Ft (19.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Napoli Dragee Keksi Klasszikus

Napoli Dragee Keksi Klasszikus, 85 g

  • Osztrák tradícionális édesség
  • Sötét és világos csokoládéval
  • Ellenállhatatlanul finom
1.200 Ft (14.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Citromos nápolyi

Manner Citromos nápolyi, 400 g -​ tasak

  • Ropogós és lágy
  • Citrus-friss aroma
  • Igazi citromlével
2.630 Ft (6.575 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Fredi-keksz

Manner Fredi-​keksz, 175 g

  • Nem túl édes
  • Ideális útközben
  • Aranybarnára sült
940 Ft (5.371 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Choco Wafer - Mogyorós

Lindt Choco Wafer -​ Mogyorós, 135 g

  • Pirított mogyoró és kakaós ostya
  • A legfinomabb Gianduja krém
  • Ideális megosztásra és ajándékozásra
3.040 Ft (22.519 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Mozart szelet tasakban

Manner Mozart szelet tasakban, 300 g

  • Finom aroma
  • Mandulás péppel
  • Étcsokoládé
3.040 Ft (10.133 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Wachauer nápolyi

Manner Wachauer nápolyi, 29 g

  • Finoman kesernyés aroma
  • Mogyorókrémmel
  • Praktikus szelet-formában
530 Ft (18.276 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Brezzo Teljes kiőrlésű caserecci - cukor nélkül

Brezzo Teljes kiőrlésű caserecci -​ cukor nélkül, 250 g

  • Könnyed nassolási élvezet
  • Tartósítószerek nélkül
  • Reggeli mellé is fogyasztható
3.270 Ft (13.080 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Belvedere keverék

Manner Belvedere keverék, 400 g

  • Klasszikus választék
  • Különféle kekszek
  • Neapolitaner ostyákkal
2.630 Ft (6.575 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Napoli Dragee Keksi Tejcsokoládé

Napoli Dragee Keksi Tejcsokoládé, 150 g

  • Ropogós és lágyan olvadó
  • Tejcsokoládé rajongók számára
  • Mindig finom
1.770 Ft (11.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly-kókusz keksz

Alnatura Bio tönköly-​kókusz keksz, 150 g

  • Légies-ropogós
  • Vegán receptúra
  • Bourbon vaníliával
1.120 Ft (7.467 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Pasticceria Marabissi Amaretti - Citrom

Pasticceria Marabissi Amaretti -​ Citrom, 200 g

  • Puha marcipán tészta
  • Kellemes citrusos jegyek
  • Olasz mandulával
3.230 Ft (16.150 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly-csokoládé keksz

Alnatura Bio tönköly-​csokoládé keksz, 150 g

  • Csokoládécseppekkel és mogyoróval
  • Őrölt Bourbon vanília
  • Bioland-minősített és vegán
1.300 Ft (8.667 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnavit Bio mandulás keksz

Alnavit Bio mandulás keksz, 150 g

  • 55% finom marcipán
  • Étcsokoládéval bevonva
  • Marcipános és csokoládés
2.110 Ft (14.067 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Óriás nápolyi

Manner Óriás nápolyi, 18x75 g (1.350 g)

  • Ropogós ostya
  • A legfinomabb mogyorós-kakaós krém
11.090 Ft (8.215 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mézes ostyatallér

Alnatura Bio mézes ostyatallér, 175 g

  • Ellenállhatatlanul finom
  • Holland specialitás
  • Tökéletes kávéhoz
1.510 Ft (8.629 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly babapiskóta

Alnatura Bio tönköly babapiskóta, 125 g

  • Cukorszórás nélkül
  • Ropogós-édes
  • Alnatura tojásból
1.210 Ft (9.680 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Babapiskóta

Manner Babapiskóta, 200 g

  • Ellenállhatatlan
  • Omlós piskóta tészta
  • Szabadtartású tojásokból
2.440 Ft (12.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

LaSelva Bio Amaretti

LaSelva Bio Amaretti, 100 g

  • Ropogós mandulás keksz
  • Finom marcipán jegy
  • Klasszikus receptúra szerint
1.540 Ft (15.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Knuspino

Manner Knuspino, Limette (110 g)

  • Ropogósan finom
  • 3 hosszú nápolyi
  • 12 darab / csomag
1.020 Ft (9.273 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

DE RIT Bio keksz kávéhoz

DE RIT Bio keksz kávéhoz, 165 g

  • Kiváló fahéjíz
  • Ideális kávé mellé
  • Mézzel finomítva
1.540 Ft (9.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly dupla keksz

Alnatura Bio tönköly dupla keksz, 90 g

  • A legfinomabb kakaós krém
  • Mini-formában
  • Finom-ropogós
651 Ft 690 Ft (7.233 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Babapiskóta gyermekeknek

Manner Babapiskóta gyermekeknek, 200 g

  • Mézet tartalmaz
  • Vitaminok és kalcium
  • Szabadtartásból származó tojással
2.140 Ft (10.700 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Weinbeisser

Manner Weinbeisser, 180 g

  • Fűszeres mézeskalács
  • Cukormázzal bevont
  • Tartósítószerek nélkül
1.170 Ft (6.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.