Mia Bella Beanies - Jelly Beans, 200 g
Minden bab egy aromás finomság
900 Ft
(4.500 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sok gyümölcsös fajta
- Szopogatáshoz és rágáshoz
- Mesterséges adalékanyagok nélkül
Hasonló termékek
Leírás
Gyümölcsös Jelly Beans - finom édesség szopogatáshoz és rágáshoz, kicsiknek és nagyoknak! A receptúra nem tartalmaz mesterséges aromákat, színezékeket vagy tartósítószereket. Minden bab más-más ízű - remek ajándékozáshoz vagy megosztáshoz.
| Cikkszám: | MM-50085200 |
|---|---|
| Tartalom: | 200 g |
| EAN: | 2200281893430 |
| Gyártói szám: | 50085200 |
| Márkák: | Mia Bella |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, F - szójabab |
| Tárolási útmutató: | 23°C alatti szobahőmérsékleten tárolandó, Szobahőmérsékleten tárolandó, Szorosan lezárva tárolandó |
| Tulajdonságok: | Mesterséges aromáktól mentes, Mesterséges színezékektől mentes, Tartósítószer-mentes |
Összetevők
cukor, glükózszirup, keményítő, ivóvíz, almasav[1], fumársav[1], citromsav[1], aroma, sárgarépalé koncentrátum[2], feketeribizli gyümölcslé koncentrátum[2], spirulina koncentrátum[2], sáfrányos szeklice koncentrátum[2], méhviasz fehér[3], méhviasz sárga[3], karnaubaviasz[3], sellak[3], kurkumin (E100)[4], karamell színezék[4], növényi szén[4], nátrium-malát[5], kókuszolaj
- savanyítószer
- színező élelmiszer
- fényezőanyag
- színezék
- savanyúságot szabályozó anyag
Nyomokban glutént és szóját tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1507 / 360 kj / kcal |
| zsír | 0,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 90 g |
| ebből cukor | 72 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0,05 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Sulá GmbH, Industriestraße 23, 48629 , Metelen, Németország, www.sula.de/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Mia Bella Beanies - Jelly Beans
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék