Maggi Magic Asia sült tészta, Zöldségek (121 g)
Ázsiai ízek a konyhában
1.090 Ft
(9.008 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Fűszeres ázsiai ízvilág
- Gyors és egyszerű
- Pálcikával is könnyen fogyasztható
Leírás
A Maggi Magic Asia sült tészta egzotikus ízeket varázsol közvetlenül konyhájába. A tészta gyorsan és egyszerűen, kevés vízzel és olajjal serpenyőben elkészíthető, és akár közvetlenül pálcikával is fogyasztható. Így pillanatok alatt fűszeres, aromás tésztaételt készíthet otthon.
Elkészítési javaslat:
Egyszerűen pirítsa meg a tésztát kevés olajon egy serpenyőben, adjon hozzá vizet, majd hagyja rövid ideig állni. Ízlés szerint kiegészítheti zöldségekkel, hússal vagy tofuval.
| Cikkszám: | XZO-MGI-12325449 |
|---|---|
| Tartalom: | 121 g |
| EAN: | 7613035897427 |
| Gyártói szám: | 12325449 |
| Márkák: | Maggi |
| Nyomokban tartalmazhat: | F - szójabab, G - tej, L - zeller, M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
83,1 % tészta (búzaliszt, tojás), 2,9 % sárgarépa, cukor, jódozott só (só, kálium-jodát), fűszer (fokhagyma, gyömbér, chilli, római kömény, kurkuma (Curcuma longa), koriander, paprika, kömény, kardamom (Elettaria cardamomum), lestyán, bors), keményítő, fűszer (búza), aroma (búza, mustárolaj), 0,8 % borsó, 0,8 % póréhagyma, 0,8 % fejeskáposzta, élesztő kivonat, karamellizált cukor, só, hagyma, napraforgóolaj, savanyítószer (citromsav)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g[1] |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 837 / 200 kj / kcal |
| zsír | 4,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 5,5 g |
| szénhidrát | 33,1 g |
| ebből cukor | 2,3 g |
| ballasztanyag | 2,4 g |
| fehérje | 5,1 g |
| só | 1,6 g |
- verzehrfertiges Produkt
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Ausztria, nestle.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Maggi Magic Asia sült tészta
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
Újdonságok:
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, S – 450 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, XL – 3200 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, S – 350 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, M – 850 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, M – 975 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék