Maggi Magic Asia Noodle Snack, Kacsa (62 g)
Ázsiai finomság útközben
550 Ft
(8.871 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gyors és egyszerű
- Aromás íz
- Ideális kis étkezésként
Leírás
A Maggi Magic Asia Noodle Snack segítségével az ázsiai konyhát közvetlenül az otthonába varázsolhatja – egyszerűen és gyorsan elkészíthető. A tészta aromásan fűszerezett, és tökéletes választás kis étkezésként az ebédszünetben.
Elkészítési javaslat:
A tésztát egyszerűen öntse le forró vízzel, hagyja rövid ideig állni, keverje bele a fűszerkeveréket, és fogyassza el.
| Cikkszám: | XZO-MGI-12400194 |
|---|---|
| Tartalom: | 62 g |
| EAN: | 7613036480482 |
| Gyártói szám: | 12400194 |
| Márkák: | Maggi |
| Nyomokban tartalmazhat: | C - tojás, F - szójabab, G - tej, L - zeller, M - mustár, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
88,7 % sült tészta (búzaliszt, napraforgóolaj, keményítő, búzaglutén, só, stabilizátor (polifoszfát)), savasságot szabályozó (Calciumcarbonat), só, aroma, fűszer (fokhagyma, chilli, bors, paprika, koriander, gyömbér), póréhagyma, élesztő kivonat, sárgarépa, cukor, pirított hagyma (hagyma, napraforgóolaj), napraforgóolaj, karamellizált cukor, maltodextrin
Tápérték
| Tápérték | /adag (100 g)[1] |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 318 / 76 kj / kcal |
| zsír | 2,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| szénhidrát | 10,5 g |
| ebből cukor | 0,5 g |
| ballasztanyag | 0,5 g |
| fehérje | 1,8 g |
| só | 0,99 g |
- verzehrfertiges Produkt
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Ausztria, nestle.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Maggi Magic Asia Noodle Snack
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék