Lindt Sárgabarack-Alkohol táblacsokoládé, 100 g
Aromás finomságok felnőtteknek
1.770 Ft
(17.700 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sárgabarack pálinka és tejcsokoládé
- Lágyan olvadó és folyadékkal töltött
- Alkoholt tartalmaz
Hasonló termékek
Leírás
Sárgabarack pálinka lágyan olvadó Lindt tejcsokoládéban - mesterien kombinált duó álmodozáshoz vagy kikapcsolódáshoz. A táblacsokoládé ajándékként is tökéletes!
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2031 / 485 kj / kcal |
| zsír | 24 g |
| ebből telített zsírsavak | 14 g |
| szénhidrát | 59 g |
| ebből cukor | 58 g |
| fehérje | 4,6 g |
| só | 0,13 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Ausztria, www.lindt.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lindt Sárgabarack-Alkohol táblacsokoládé
1 vásárlói vélemény más nyelven
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék