Lindt Fioretto Mini Zabaione, 115 g
Praliné lágy maggal
2.180 Ft
(18.957 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tejcsokoládé zabaione-maggal
- Ropogós és krémes befejezéssel
- Alkoholt tartalmaz
Hasonló termékek
Leírás
A Fioretto Zabaione már most is a klasszikusok közé tartozik, és nem csak a Lindt-rajongókat örvendezteti meg: az aromás tejcsokoládé ropogós, gabona-crisp-pel Zabaione tölteléket rejt. Ez a praliné elrepíti Önt az étkezések között egy rövid olaszországi nyaralásra, vagy tökéletes ajándékként is!
Összetevők
cukor, kakaóvaj, kakaómassza, teljes tej por, glükózszirup, tiszta vajzsír, laktóz, sűrített tej, sovány tej por, alkohol, rizs, búzakeményítő, búzaliszt, tojáslikőr, természetes aroma, szójalecitin[1], árpamaláta kivonat, búzacsíra, só, vanília[2]
- emulgeálószer
- természetes aroma
Nyomokban egyéb dióféléket is tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2215 / 529 kj / kcal |
| zsír | 30 g |
| ebből telített zsírsavak | 19 g |
| szénhidrát | 56 g |
| ebből cukor | 51 g |
| fehérje | 5,2 g |
| só | 0,23 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Ausztria, www.lindt.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lindt Fioretto Mini Zabaione
3 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
4 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 3 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék