La Molisana Radiatori al Bronzo, 500 g
Eredeti design és valódi ízek
1.290 Ft
(2.580 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Érdes felület
- Ideális szószfelvétel
- Régi fűtőtestek formája
Kapcsolódó termékek
Leírás
A Radiatori al Bronzo különleges formájával nyűgöz le, amelyet a korabeli ipari fűtőtestek (radiátorok) designja ihletett. A bronzformában történő préselésnek köszönhetően a tészta felülete érdes lesz, ami tökéletesen megköti a szószt. A lamellákkal kombinálva ez a kialakítás gondoskodik arról, hogy az ízek optimálisan a tésztán maradjanak.
| Cikkszám: | EDH-1006356 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 08004690057308 |
| Gyártói szám: | 1006356 |
| Márkák: | La Molisana |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1470 / 351 kj / kcal |
| zsír | 1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 70 g |
| ebből cukor | 4 g |
| ballasztanyag | 3 g |
| fehérje | 14 g |
| só | 0,02 g |
Összetevők
durum búzadara, víz
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: La Molisana Radiatori al Bronzo
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék