KOTÁNYI Fahéj, egész, 260 g
A világ legaromásabb fűszere!
5.050 Ft
(19.423 Ft / kg, 27% áfával
További fűszerek:
Tulajdonságok és előnyök
- Összetéveszthetetlen illat
- Édeskés-égető
- Fűszeres-meleg
Leírás
Felhasználás:
Mindenféle desszert és sütemény, kompótok, forró italok, pikáns ázsiai, keleti és arab ételek
| Cikkszám: | XKY-KO-712701 |
|---|---|
| Tartalom: | 260 g |
| EAN: | 9001414071274 |
| Gyártói szám: | 712701 |
| Márkák: | KOTÁNYI |
Összetevők
fahéj
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 846 / 202 kj / kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| szénhidrát | 17 g |
| ebből cukor | <0,5 g |
| fehérje | 3 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Ausztria, www.kotanyi.com/at/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: KOTÁNYI Fahéj, egész
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék