KOTÁNYI Chili mix füstölt sóval, 53 g
Tökéletes tésztakedvelők számára
1.850 Ft
(34.906 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Széles alkalmazási terület
- Mesterséges füstaromák nélkül
- Bükkfa felett felett
Leírás
Ez a keverék különleges ízmélységet és -teltséget kölcsönöz az ételek számára.
Alkalmazás: tészták, levesek és egytálételek
| Cikkszám: | XKY-KO-440701 |
|---|---|
| Tartalom: | 53 g |
| EAN: | 9001414044070 |
| Gyártói szám: | 440701 |
| Márkák: | KOTÁNYI |
| Tárolási útmutató: | Száraz helyen tárolandó |
Összetevők
50 % füstölt tengeri só (jódozatlan tengeri só, füst), hagyma, fokhagyma, paprika, paradicsom
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 670 / 160 kj / kcal |
| zsír | 2,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,6 g |
| szénhidrát | 22 g |
| ebből cukor | 9,5 g |
| fehérje | 7,3 g |
| só | 50 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Ausztria, www.kotanyi.com/at/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: KOTÁNYI Chili mix füstölt sóval
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék