Kelly's NYERS POPCORN, 250 g
Friss nassolás szórakozás az egész család számára
918 Ft 1.030 Ft -11%
(3.672 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gyors előkészítés
- Extra nagy pattogatott kukorica
- Alacsony zsírtartalom
Leírás
Mmm, mi ez a jó illat? A frissen készített pattogatott kukorica már az első falat előtt igazi csemege az egész családnak. Csak egy fedeles edényre, olajra és Kelly's nyers pattogatott kukoricára van szüksége. Kipattogás után finomítani lehet vajjal és sóval, hogy mindenki frissen élvezhesse személyes kedvenc pattogatott kukoricáját.
- A "Butterfly Corn" fajtából nagy mennyiségű és ropogós falatok
- Alacsony zsírtartalom
- Elkészítés percek alatt
- Rostokban gazdag
- Mesterséges ízfokozók és színezékek nélkül
- Vegán
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1411 / 337 kj / kcal |
| zsír | 4,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,5 g |
| szénhidrát | 59 g |
| ebből cukor | 0,6 g |
| ballasztanyag | 13 g |
| fehérje | 9,3 g |
| só | 0,01 g |
Összetevők
kukorica
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Ausztria, www.kellys.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kelly's NYERS POPCORN
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék